Skip to content

O nas

Jesteśmy rodzicami. Rodzicami, którzy tak jak Państwo kilka lat temu stanęli przed dylematem: co zaoferować swojemu dziecku, żeby się prawidłowo rozwijało? Żeby od pierwszych dni było zdrowe, aktywne, łapało kontakt z rówieśnikami. Żeby miało prawidłową postawę i właściwą koordynację ruchów. Żeby chciało się bawić w grupie, a jednocześnie wzmacniało swoją więź z nami. I żeby najlepiej to wszystko można było robić od razu po narodzinach! My uznaliśmy, że najlepszym do tego miejscem będzie woda, a w zasadzie środowisko wodne i szeroka gama ćwiczeń, które można w nim przeprowadzać od najmłodszych lat dziecka. I to im wcześniej tym lepiej! No bo co może być lepszego od przedłużenia naturalnych warunków jakie oferuje nam łono matki.

W 2012 r. otworzyliśmy dla Państwa najnowocześniejszy basen do nauki pływania w regionie – Strefa H2O. Obiekt od podstaw zbudowany z myślą o szkoleniu najmłodszych. Zajęcia na basenie prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy gwarantujący profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo Państwa dzieci.

Specjalizujemy się w nauczaniu pływania niemowląt i dzieci w trakcie zajęć indywidualnych oraz grupowych. Na naszym basenie odbywają się zajęcia aquaaerobicu, organizujemy imprezy urodzinowe, a w trakcie wakacji i ferii zimowych prowadzimy tygodniowe półkolonie.

Praca z dziećmi to coś naprawdę wyjątkowego. Przez 5 lat istnienia nauczyliśmy się bardzo dużo. Wiemy jak wymagające potrafią być nasze dzieci, wiemy ile wysiłku trzeba włożyć, żeby były zadowolone.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą zajęć naszego basenu. Pływanie to najdoskonalsza z form aktywności, warto więc korzystać z niej jak najwcześniej.